szklo2

3 sposoby na nietypową księgę gości

Księga gości to po latach fantastyczna pamiątka, a w trakcie wesela – atrakcja dla zaproszonych najbliższych.

Kto jednak powiedział, że musi mieć ona formę tradycyjnej księgi? Przyjrzyjmy się dzisiaj innym możliwościom!

1. POCZTÓWKI

Tak było u nas. Każdy z gości mógł napisać kilka ciepłych słów na stylizowanych na komiksy z lat 50. amerykańskich pocztówkach i wrzucić je do skrzynki. Tak, takiej, jaką pewnie znacie z amerykańskich filmów.

Komplet pocztówek to zakup stulecia – trafiliśmy na nie za 10 zł w TK MAXXX. Oczywiście, przypadkiem! Nie planowaliśmy jeszcze wtedy finalnej wersji naszej księgi gości, rozwiązanie przyszło do nas samo :)

2. ODCISKI PALCÓW

Kto powiedział, że życzenia w księdze gości muszą być napisane długopisem? A co powiecie na odciski palców? Na jednym z wesel, w którym uczestniczyliśmy w zeszłym roku, goście dodawali odciski palców zrobione kolorowym tuszem na przygotowane płótno z zarysem drzewa. Kolorowe odciski tworzą w ten sposób kolorowe liście na drzewie. „Wpisywanie się” do takiej księgi to mnóstwo dobrej zabawy dla gości!

3. KUBKI

Jednym z oryginalniejszych pomysłów, o jakim słyszeliśmy, była księga gości w formie…białych kubków. Zadaniem gości było te kubki ozdobić – własnymi rysunkami i podpisami, wykorzystując do tego kolorowe markery. Dla młodej pary to później fantastyczna pamiątka na lata!

Pomyślcie – wspominanie własnego wesela przy gorącej kawie pitej z kubka – księgi gości? Naszym zdaniem – świetna sprawa!

To pierwsza część przeglądu nietypowych ksiąg gości – wkrótce kolejne! A Wy, z jaką oryginalną księgą gości się spotkaliście? Piszcie w komentarzach i chwalcie się zdjęciami!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet