Wybór 3

2 lata blogowania – nowe tematy, porządki na stronie i pomysły na kolejny rok!

Piszemy bloga już ponad 24 miesiące. Z tej okazji przygotowaliśmy krótkie podsumowanie, tego co zdarzyło się do tej pory. Wiele się zmienia u nas w życiu, dlatego trochę musi się zmienić także na blogu. I dobrze! W końcu nudy nie znosimy.

Napisaliśmy przez rok 217 notek, co łącznie daje 477 wpisów od założenia bloga. Treści jest dużo, dlatego postanowiliśmy ją wreszcie jakoś uporządkować. Najważniejsze artykuły zostały odpowiednio pogrupowane i tak powstał dla Was SPIS TREŚCI

Staramy się nie tylko pisać, ale także fajnie ilustrować nasze teksty. Bardzo nam w tym pomaga współpraca z Krysią Sarnacką, która robi wiele pięknych zdjęć na potrzeby bloga.

W naturalny sposób zaczęliśmy pisać coraz więcej także o życiu po ślubie. To nieuniknione, więc nie będziemy uciekać od życiowych tematów. Było o kupowaniu mieszkania dla pary, będzie także więcej o podróżach (z dzieckiem chyba też), rodzinie, relacjach w związku i pomysłach na wspólne spędzanie czasu. Sami podpowiedzieliście kilka tematów, więc zdecydowanie mamy się czym inspirować.

12197412_10205012987836509_964857611_o

W ostatnich 12 miesiącach zorganizowaliśmy dwa spotkania dla blogerów ślubnych „I DO”, na których integrowaliśmy się i uczyliśmy wielu ciekawych rzeczy od przedstawicieli branży ślubnej. Będziemy chcieli spotkać się także z Wami i jak najlepiej spożytkować wspólnie spędzony czas. Kiedy, gdzie i na jakich zasadach? Będziemy informować już wkrótce :)

Na koniec tradycyjnie 10 najpopularniejszy notek!

Znalazł się wśród nich nawet jeden wpis gościnny: Ślubny manicure: zobacz trendy na 2016

Pozostałe notki najchętniej czytane w ostatnich 12 miesiacach:

10 piosenek na podziękowanie dla rodziców

Jak nosić pierścionek zaręczynowy i obrączkę

Kupujemy alkohol na wesele

10 pytań do właściciela sali weselnej

Budżet weselny w prostych 7 krokach

Ślub i wesele 2016: najciekawsze trendy

10 najlepszych piosenek na pierwszy taniec: walc angielski

10 najlepszych piosenek na podanie tortu

Top 5 prezentów na pierwszą rocznicę ślubu

Fot. Krystyna Sarnacka PhotographyAbout

Warszawiak na co dzień zajmujący się marketingiem w firmie turystycznej. Wcześniej interesował się wszystkim od archeologii, poprzez RPG i recenzowanie książek, kończąc na grach video. Jak to facet, praktyczny i konkretny wtedy kiedy trzeba.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet