_MG_0255

10 (niewygodnych) pytań do właściciela sali weselnej

Decyzja o miejscu wesela pociąga za sobą szereg innych: o charakterze sukni, dekoracji, organizacji samej uroczystości. Dlatego stojąc w obliczu tak ważnej decyzji, nie bójcie się pytać, pytać, pytać!

Właściciel sali weselnej, manager restauracji, osoba, która odpowiada za obiekt, gdzie chcecie świętować swój wielki dzień,  powinien zrozumieć wagę tej decyzji i cierpliwie odpowiadać na Wasze pytania :) To, czy rzeczywiście cierpliwie i wyczerpująco będzie rozwiewał Wasze wątpliwości, może być zwiastunem sprawnej (bądź – odwrotnie!) organizacji Waszego przyjęcia.

Oto 10 (niewygodnych) pytań, jakie powinniście mu zadać:

1. Co obejmuje cena wynajmu sali? Czy wliczone jest sprzątanie, zmywanie, obsługa grilla?

2. Do której możecie przebywać na sali w dniu wesela i ile płaci się za ewentualne „nadgodziny”, gdy rozochoceni goście wcale nie będą chcieli o północy schodzić z parkietu?

3. O której w dniu wesela do sali może przyjechać dekoratorka lub/i DJ?

4. Czy dekoracje można przywieźć dzień wcześniej? I w jakich godzinach dzień po weselu można się zjawić po odbiór swoich rzeczy – w tym, dekoracji?

5. Czy są jakieś ograniczenia w montażu dekoracji (taśmy, gumki, sznurki – czy gdzieś nie można czegoś wieszać)?

6. Czy w czasie wesela na miejscu będzie koordynator, który na bieżąco będzie rozwiązywał wszystkie problemy? Warto byłoby się z tą osobą spotkać przed weselem, by omówić plan uroczystości.

7. Czy będzie prywatne miejsce dla pary młodej – choćby do przechowywania prezentów i kopert?

8. Jak jest z nagłośnieniem w sali, czy jest do dyspozycji sprzęt audiowizualny?

9. Czy jest odpowiednia ilość szkła, talerzy sztućców? Przy okazji, dopytajmy o kolory obrusów i serwetek :)

10. Jakie mamy propozycje ustawienia stołów?

A Wy, co dopisalibyście do tej listy? :) About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


Komentarze

  1. […] z poprawinami, wiecie mniej więcej ile zapraszacie osób. To wystarczy, żeby przygotować się do rozmowy z menadżerem sali weselnej lub restauracji. Czas na wybranie tej, która spełni nasze oczekiwania i podpisania umowy. Już […]

michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet