10527809_10203491765631527_1356939722015061306_n

10 (niewygodnych) pytań do rodziców

 

Kiedy ślub? A o której? A na ile osób? Suknia już wybrana? Kto będzie świadkiem? Zaprosiliście ciocię X i wujka Y? Zmienisz nazwisko po ślubie?

Przygotowując się do ślubu to Wy najczęściej odpowiadacie na pytania, którymi zasypują Was najbliżsi i ci trochę dalsi. Ślub i wesele to konwersacyjny samograj.

Gdy jednak przychodzi do ustalania szczegółów, to WY jesteście tymi, którzy powinni pytania zadawać: także te niewygodne.

Zaczynamy na blogu nowy cykl: „10 (NIEWYGODNYCH) PYTAŃ DO…”, które warto zadać osobom, które będą Wam pomagać w przygotowaniu Waszego wyjątkowego dnia.

Będą to pytania do usługodawców, ale nie tylko – bo przecież w Wasz ślub i wesele zaangażowanych jest znacznie więcej osób – także tych bardzo Wam bliskich.
 
I od nich właśnie zaczynamy – przed Wami: 10 NIEWYGODNYCH PYTAŃ DO RODZICÓW!

1. Czy i ile pieniędzy jesteście skłonni dołożyć nam do wesela?
2. Jak nam chcecie pomóc w przygotowaniach?
3. Co myślicie o naszej liście gości?
4. Kogo koniecznie chcecie, żebyśmy zaprosili, a z kogo możemy zrezygnować?
5. Na których elementach tradycji najbardziej Wam zależy?
6. Co sądzicie o naszym planie usadzenia?
7. Jak Wam się podoba miejsce wesela?
8. Na ile przed weselem możecie przyjechać, by pomóc nam z dograniem całości?
9. Macie umówionego fryzjera (lub/i – mamy- makijaż) na dzień ślubu?
10. Czy macie coś, co chcieliście zrealizować na Waszym weselu, a Wam się nie udało, i byłoby świetnie, gdyby się udało na naszym?
 
Szczera rozmowa z najbliższymi pozwoli Wam lepiej zaplanować przygotowania do ślubu i wesela. Pomoc i wsparcie rodziców – niezależnie od formy – jest naprawdę nieoceniona :) Dlatego warto już na starcie ustalić, jak chcecie, by rodzice Wam pomogli w przygotowaniach – zaoszczędzi Wam to nieporozumień na dalszych etapach planowania.

I w końcu – pamiętajcie, że to dla Waszych rodziców także wielki dzień ;)

A Wy, co dopisalibyście do tej listy? Wpisujcie w komentarzach!About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet