wedding-table-1174141_1920

10 (niewygodnych) pytań do firmy cateringowej

Jedzenie to istotna część wesela. Jeśli jest pysznie – nie ma opcji, żeby goście nie byli zadowoleni. Nie znam osoby, która nie lubiłaby dobrze zjeść! Idę również o zakład, że to jeden z aspektów, na którym bardzo Ci zależy w trakcie planowania Twojego wielkiego dnia.

Dlatego przygotowałam ściągawkę z 10 (niewygodnymi) pytaniami do firmy cateringowej. W końcu to oni będą w tym szczególnym dniu dbać o podniebienia Twoje i Twoich gości!

O co warto zapytać?

1. Jakie są Wasze specjalności?

Nie ukrywajmy – nikt nie jest dobry we wszystkim. Dlatego zapytaj o to, w jakiej kuchni czują się najlepiej. Będziesz mieć wtedy pewność, że to strzał w dziesiątkę!

2. Jakiej wielkości są porcje?

Porcja porcji nierówna – dopytaj więc o to!

3. Po czyjej stronie są naczynia i sztućce?

W niektórych przypadkach zapewnia ją sala weselna, w innych – firma cateringowa. Warto ustalić to już na samym początku, by uniknąć zamieszania.

4. Jakie alergeny zawierają Wasze dania?

Jeśli zapraszasz na wesele alergików, musisz o to zapytać!

5. Na czym przygotowujecie zupę?

Jeśli zapraszasz wegan albo wegetarian, nie podawaj kremu z pomidorów na wywarze z kości.

6. Czy jak są dwa dania do wyboru, to będzie odpowiedni zapas?

Czasami goście mogą mieć większą ochotę na jedno z nich.

7. Czy jest menu dziecięce? Co proponujecie?

Dzieci to naszym zdaniem ważni goście! Warto szczególnie o nich zadbać.

8. Obsługa kelnerska – ilu gości przypada na jednego kelnera?

9. Co z jedzeniem, które zostanie po weselu?

10. Czy można zamówić porcję jedzenia na wynos do spróbowania?

A Ty, o co jeszcze chcesz zapytać? :)About

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone'a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Znajduje mnóstwo inspiracji na Pinterest i uwielbia amerykańskie programy tv o planowaniu ślubu. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów.


michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet michael kors outlet kate spade outlet kate spade outlet kate spade outlet coach outlet online coach outlet online coach outlet online coach outlet online air max pas cher chaussures de foot golden goose saldi outlet golden goose pas cher michael kors outlet 2018 kate spade outlet 2018 coach outlet 2018 max maillots nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet